Küpsised

Kasutame küpsiseid teie veebilehe kogemuse parendamiseks, sisu kasutamise hindamiseks ja enda teenuste turunduse toetamiseks. Meie eesmärgiks on olla küpsiste kasutamise koha pealt täielikult läbipaistev ning soovime nende kasutamise juhtimise Teie jaoks võimalikult lihtsaks teha.

Meie küpsised jagunevad viide kategooriasse, mida esindavad viis sektsiooni. Igas sektsioonis on toodud kokkuvõte ning neid saab üksikasjade vaatamiseks laiendada.

Saate alla laadida dokumendi, mis sisaldab teavet kõigi meie poolt kasutatavate küpsiste kohta.

Vajalikud küpsised - 7 leitud

Need küpsised on olulised veebisaidi oluliste tehniliste funktsioonide - nagu näiteks ostukorvid ja veebisaidi ootuspärane töö - toimimiseks.

Küpsise nimiKehtivuse perioodEesmärkEttevõte

Veebilehe kogemuse küpsised - 0 leitud

Need küpsised on olulised teie veebisaidi kasutamise kogemuse toetamiseks ning puudutavad kasutaja poolt tehtavaid valikuid, navigeerimist toetavaid funktsioone jne. Reeglina ei koguta nende küpsistega tuvastamist võimaldavaid andmeid.

Jõudluse ja töö küpsised - 4 leitud

Need küpsised on olulised veebisaidi haldamiseks ja hõlmavad kliendiuuringuid, külastajate statistika kogumist ja muud veebianalüütikat. Kogutakse piiratud tuvastamist võimaldavad andmeid.

Küpsise nimiKehtivuse perioodEesmärkEttevõte

Turundus, anonüümne jälgimine üle erinevate veebilehtede - 2 leitud

Neid küpsiseid kasutatakse külastajate jälgimiseks meie enda veebisaitidel. Neid võib kasutada iga külastaja individuaalse otsinguprofiili ja/või sirvimisajaloo koostamiseks. Koguda võidakse tuvastatavaid või unikaalseid andmeid. Kolmandate osapooltega võidakse jagada anonüümseks muudetud andmeid.

Küpsise nimiKehtivuse perioodEesmärkEttevõte