Küpsis

Meie veebisaidil kasutatakse küpsiseid ja sarnaseid jälgimistehnoloogiaid, et täiustada veebisaidi funktsionaalsust, analüüsida saidi kasutamist, võimaldada sotsiaalmeedia funktsioone ja toetada meie turundusalast tegevust. Meie eesmärk on täiustada külastajate kasutajakogemust meie veebisaitidel, sh nendel, mida saab avada meie mobiilrakendustest.

Rangelt vajalikud küpsised

Rangelt vajalikud küpsised aitavad suurendada veebisaidi kasutatavust, võimaldades kasutada põhifunktsioone, nagu lehel navigeerimine ja juurdepääs veebisaidi turvalistele aladele. Need küpsised on vajalikud veebisaidi toimimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Tavaliselt seatakse need vastusena teie tegevustele, mis viivad teenuste tellimiseni, nt oma privaatsuseelistuste seadmine, sisselogimine või vormide täitmine. Need küpsised võite saada oma brauserist keelata, kuid sel juhul ei tööta saidi mõned osad ettenähtud viisil. Need küpsised ei salvesta isiku tuvastamist võimaldavat teavet

Küpsise nimiKehtivuse perioodEesmärkEttevõte

Funktsionaalsed küpsised

Need küpsised võimaldavad veebisaidil pakkuda täiustatud funktsionaalsust, aidata kaasa saidi isikupärastamisele, toetada kasutaja valitud funktsioone ja hõlbustada saidil navigeerimist. Need küpsised võidakse seada meie või kolmandast isikust teenusepakkujate poolt, kelle teenused oleme oma lehtedele lisanud. Kui te neid küpsiseid ei luba, ei pruugi kõik need teenused või osa neist toimida nõuetekohaselt.

Jõudlus- ja tegevusküpsised

Need küpsised võimaldavad meil loendada külastusi ja liikluse allikaid ning korraldada kliendiküsitlusi ja teha muid veebianalüüse saidi jõudluse mõõtmiseks ja täiustamiseks. Need aitavad meil teada saada, millised lehed on kõige rohkem ja kõige vähem populaarsed, ning näha, kuidas külastajad meie saidil ringi liiguvad. Nende küpsistega kogutav teave on kokkuvõtlik ja mõningatel juhtudel võidakse koguda piiratud määral isikute tuvastamist võimaldavaid andmeid.

Küpsise nimiKehtivuse perioodEesmärkEttevõte

Turundusküpsised ja sihitud reklaamiküpsised

Neid küpsiseid kasutatakse, et jälgida meie veebisaitide külastajate sirvimisharjumusi ja tegevusi veebisaitidel. Neid saab kasutada iga külastaja otsingute ja sirvimisajaloo profiili koostamiseks. Võidakse koguda identifitseeritavaid või ainulaadseid andmeid, et saaksime kuvada teile asjakohast/isikupärastatud sisu. Me ei säilita otseselt isikuandmeid, vaid teavet, mis võimaldab teie brauseri ja internetti ühendatud seadme kordumatult identifitseerida ja kasutada seda sihitud reklaamide kuvamiseks ja/või nende andmete jagamiseks kolmandate osapooltega samal eesmärgil. Kui te ei luba neid küpsiseid, kuvatakse teile vähem isikupärastatud turundussisu ja sihitud reklaame.