Sīkfailus

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sīkfailus un līdzīgas izsekošanas tehnoloģijas, lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti, analizētu vietnes lietojumu, iespējotu sociālo saziņas līdzekļu iezīmes un palīdzētu mūsu mārketinga aktivitātēs. Mūsu mērķis ir uzlabot apmeklētāju pieredzi mūsu tīmekļa vietnēs, tanī skaitā tīmekļa vietnēs, kurām var piekļūt, izmantojot mūsu mobilās lietotnes.

Obligāti nepieciešamie sīkfaili

Obligāti nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni lietojamu, iespējojot pamata funkcijas, piemēram, lapas navigāciju un piekļuvi tīmekļa vietnes drošajām zonām. Šie sīkfaili ir nepieciešami, lai tīmekļa vietne darbotos, un mūsu sistēmās tos nevar atslēgt. Parasti tie ir iestatīti, lai atbildētu tikai uz darbībām, kuras veicat Jūs un kuras ir saistītas ar pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes izvēļu iestatīšanu, autorizāciju vai veidlapu aizpildīšanu. Šos sīkfailus, iespējams, Jūs varat noraidīt, izmantojot savu pārlūkprogrammu, bet nepieciešamās vietnes daļas pēc tam nedarbosies. Šie sīkfaili nesaglabā nekādu personu identificējošu informāciju.

Sīkdatnes nosaukumsDerīguma periodsMērķisUzņēmums

Funkcionālie sīkfaili

Šie sīkfaili ļauj tīmekļa vietnei nodrošināt uzlabotu funkcionalitāti, atbalsta vietnes personalizāciju, uztur lietotāja izvēlētās opcijas un vietnes navigācijas līdzekļus. Tos varam būt iestatījuši mēs vai trešo personu pakalpojumu sniedzēji, kuru pakalpojumus mēs esam pievienojuši savām lapām. Ja noraidīsit šos sīkfailus, daži vai visi no šiem pakalpojumiem, iespējams, nedarbosies pareizi.

Veiktspējas un darbības sīkfaili

Šie sīkfaili mums ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datplūsmas avotus, veikt klientu aptaujas un citu tīmekļa analīzi, lai mēs varētu izmērīt un uzlabot savas vietnes veiktspēju. Tie palīdz mums uzzināt, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk populārās, un noskaidrot, kā apmeklētāji pārvietojas pa vietni. Informācija, ko šie sīkfaili vāc, tiek apkopota, un dažos gadījumos var tikt vākti ierobežoti identificējami dati.

Sīkdatnes nosaukumsDerīguma periodsMērķisUzņēmums

Mārketinga un mērķtiecīgas reklāmas sīkfaili

Šie sīkfaili tiek izmantoti, lai izsekotu mūsu apmeklētāju pārlūkošanas ieradumiem un aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnēs. Tos var izmantot, lai katram apmeklētājam izveidotu meklēšanas un/vai pārlūkošanas vēstures profilu. Var tikt vākti identificējami vai unikāli dati, kas ļauj mums parādīt Jums atbilstošu/personalizētu mārketinga saturu. Mēs nesaglabājam izteikti personisku informāciju, bet saglabājam informāciju, kas unikāli identificē Jūsu pārlūkprogrammu un interneta ierīci un to dara, lai parādītu mērķtiecīgu reklāmu un/vai kopīgotu šos datus ar trešajām personām šim pašam nolūkam. Ja noraidīsit šos sīkfailus, Jūs redzēsit mazāk personalizētu mārketinga saturu un mērķtiecīgu reklāmu.