Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus ir panašias stebėjimo technologijas, kad pagerintų svetainės funkcionalumą, analizuotų svetainės naudojimą, įgalintų socialinės žiniasklaidos funkcijas ir padėtų mums vykdyti rinkodaros priemones. Siekiame pagerinti lankytojų naudojimosi mūsų svetainėmis patirtis, įskaitant svetaines, į kurias galima patekti per mūsų mobiliąsias programėles.

Visiškai būtini slapukai

Visiškai būtini slapukai reikalingi tam, kad veiktų pagrindinės svetainės funkcijos, pvz., naršymas puslapiuose ir patekimas į saugiąsias svetainės sritis. Šie slapukai būtini, kad svetainė veiktų ir mūsų sistemose jų negalima išjungti. Jie paprastai nustatomi tik reaguojant į Jūsų veiksmus, atitinkančius paslaugų prašymą, pvz., privatumo parinkčių nustatymas, prisijungimas arba formų pildymas. Turite galimybę neleisti tokiems slapukams patekti į Jūsų naršyklę, tačiau tada neveiks būtinos svetainės dalys. Šie slapukai nesaugo jokios tapatybę leidžiančios nustatyti informacijos.

Slapuko pavadinimasGaliojimo pabaigos laikotarpisTikslasĮmonė

Funkciniai slapukai

Šie slapukai suteikia galimybę svetainei teikti pagerintas funkcijas, padėti pritaikyti svetainę asmeniniams poreikiams, išlaikyti naudojojo pasirinktas parinktis ir svetainės naršymo pagalbines priemones. Juos galime nustatyti mes arba trečios šalys paslaugų teikėjos, kurių paslaugas įtraukėme į savo puslapius. Jeigu neleidžiate šių slapukų, kai kurios arba visos paslaugos gali tinkamai neveikti.

Naudojimo ir veikimo slapukai

Šiais slapukais galime suskaičiuoti vizitus ir srautų šaltinius, vykdyti klientų apklausas ir kitą žiniatinklio analizę, kad galėtume matuoti ir tobulinti mūsų svetainės veiklą. Jie padeda mums sužinoti, kokie puslapiai labiausiai ir mažiausiai populiarūs bei pamatyti, kaip lankytojai naršo po svetainę. Šių slapukų renkama informacija yra apibendrinama ir kartais gali būti renkami tam tikri tapatybę leidžiantys nustatyti duomenys.

Slapuko pavadinimasGaliojimo pabaigos laikotarpisTikslasĮmonė

Rinkodaros ir tikslinės reklamos slapukai

Šie slapukai naudojami mūsų lankytojų naršymo įpročiams ir veiklai svetainėse sekti. Jie gali būti naudojami kiekvieno lankytojo paieškų ir (arba) naršymo istorijos profiliui sudaryti. Gali būti renkami atpažįstami arba unikalūs duomenys, pagal kuriuos galime rodyti Jums aktualų / suasmenintą rinkodaros turinį. Mes tiesiogiai nelaikome asmens duomenų, o informaciją, kuri unikaliai parodo Jūsų naršyklę ir interneto įrenginį, ir naudojamės ja tikslinei reklamai teikti ir (arba) dalytis šiais duomenimis su trečiosiomis šalimis tuo pačiu tikslu. Jeigu neleidžiate šių slapukų, Jums bus teikiamas mažiau suasmenintas rinkodaros turinys ir mažiau tikslinga reklama.

Slapuko pavadinimasGaliojimo pabaigos laikotarpisTikslasĮmonė