Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu jūsu portālu apmeklēšanas pieredzi, izvērtētu satura izmantošanu un atbalstītu mūsu pakalpojumu mārketingu. Mēs gribam būt pilnīgi pārredzami attiecībā uz mūsu izmantotajām sīkdatnēm un, lai ļautu jums tās kontrolēt pēc iespējas vienkāršāk.

Mūsu sīkdatnes tiek iedalītas piecās kategorijās, ko pārstāv piecas sadaļas. Katrā sadaļā parādīsies kopsavilkums, kas var tikt paplašināts, lai attēlotu sīkāku informāciju.

Jūs varat arī lejupielādēt dokumentu, kurā ir informācija par visām mūsu izmantotajām sīkdatnēm.

Nepieciešamās sīkdatnes - atrastas 4

Šīs sīkdatnes ir svarīgas mājas lapas pamatdarbībai, atbalstot svarīgas funkcijas, piemēram, iepirkumu grozu un tīmekļa vietnes tehnisko darbību, lai nodrošinātu, ka tā darbojas tā, kā jūs to sagaidāt.

Sīkdatnes nosaukumsDerīguma periodsMērķisUzņēmums

Vietnes pieredzes sīkdatnes - atrastas 0

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai atbalstītu jūsu pieredzi vietnē, un tās ietver lietotāja izraudzītās iespējas, vietnes navigācijas līdzekļus utt. Kopumā ar šī tipa sīkdatnēm personiski identificējami dati apkopoti netiek.

Veiktspējas un darbības sīkdatnes - atrastas 3

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas tās pārvaldības nolūkā un ietver klientu aptaujas, apmeklētāju skaita reģistrēšanu un citus tīmekļa analītikas līdzekļus. Iespējams apkopot ierobežoti identificējamus datus.

Sīkdatnes nosaukumsDerīguma periodsMērķisUzņēmums

Mārketings, anonīma vairākvietņu sekošana sīkdatnes - atrastas 0

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai izsekotu mūsu apmeklētājus visās mūsu mājas lapās. Tos var izmantot, lai izveidotu meklēšanas profilu un/vai pārlūkošanas vēsturi par katru apmeklētāju. Var tikt apkopoti identificējami vai unikāli dati. Trešajām pusēm var tikt izpausti anonimizēti dati.

Mārketings, mērķtiecīgās reklāmas sīkdatnes - atrastas 0

Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai reģistrētu pārlūkošanas paradumus un aktivitāti. Mēs izmantojam šo informāciju, lai ļautu mums sniegt jums atbilstošu/personalizētu mārketinga saturu. Izmantojot šāda veida sīkdatņu veidus, mēs varam apkopot personiski identificējamu informāciju un izmantot to, lai parādītu mērķtiecīgu reklāmu un/vai kopīgot šo informāciju ar trešajām pusēm ar tādu pašu mērķi. Jebkura izsekota un reģistrēta darbība, izmantojot šīs sīkdatnes var tikt pārdota trešajām personām.

Lejupielādēt sīkdatņu informāciju

Labajā pusē uzskaitītajās vietnēs varat lejupielādēt informatīvu rokasgrāmatu par sīkdatņu pārvaldīšanu, precīzu informāciju par visām sīkdatnēm, ko pārskatīt bezsaistē, un apskatīt jaunāko auditācijas statusu.